اخبار ارز دیجیتال : وی چت ۷۰ میلیارد دلار در فین تک و بلاکچین سرمایه گذاری می کند

پیام رسان وی چت در بخش بلاکچین و ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 7 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 579 بازدید

بیت رمز / اخبار ارز دیجیتال

شرکت Tencent تولید کننده نرم افزار وی چت Wechat برای توسعه نرم افزار خود و ورود به دنیای بلاکچین ، ۷۰ میلیارد دلار در بخش بلاکچین و فناوری های دنیای مالی سرمایه گذاری می کند .

غول فناوری چینی Tencent Holdings نزدیک به ۷۰ میلیارد دلار (۵۰۰بیلیون یوان) در پنج سال آینده در توسعه فن آوری ، از جمله blockchain بلاکچین ، محاسبات ابری و هوش مصنوعی (AI) اختصاص خواهد داد.

رویترز در تاریخ ۲۶ مه اعلام کرد که این شرکت ، با پشتوانه برنامه پیام رسانی WeChat ، امیدوار است به دنبال استقبال اخیر از بلاکچین blockchain توسط دولت چین ، توسعه فن آوری های پیشرفته را در سراسر کشور تقویت کند.

Tencent می خواهد در بخش خدمات تجاری گسترش پیدا و در شبکه های ۵G ، سیستم عامل های اینترنت اشیا و مراکز بزرگ داده سرمایه گذاری کند ،

شرکت tencent علاقه مند است که فناوری بلاکچین را در کشور چین توسعه دهد .

این غول فناوری اظهار داشت: بحران COVID-19 عامل مهمی بود که شرکت ها را به سمت توسعه زیرساخت های فناوری مبتنی بر بلاکچین ترغیب کند .

به گفته داوسون تانگ ، معاون ارشد اجرایی Tencent ، تسریع در این استراتژی جدید زیرساختی “به موفقیت بیشتر در مهار ویروس کرونا کمک خواهد کرد.”

حمایت مالی Tencent از فناوری بلاکچین blockchain در اعلامیه اخیر خود اظهار داشت : این اقدام مالی ، مبنی بر اقدامات استراتژیک برای تقویت حضور خود در توسعه blockchain در سراسر چین ، ایجاد شده است.

دولت چین بلاکچین را تصویب کرد
کنگره ملی مردم ، پارلمان چین و کنفرانس مشورتی سیاسی مردم چین ، پیشنهاد ساخت صندوق توسعه بلاکچین blockchain تحت حمایت دولت را در ۲۴ ماه مه برای ایجاد “یک سیستم حاکمیت بهتر” ارائه دادند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2783
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد