همکاری والمارت و Vechain برای رهگیری محصولات با سیستم بلاکچین

اخبار ارز دیجیتال راه اندازی سیستم رهگیری مواد غذایی با همکاری والمارت و Vechain بر روی شبکه بلاکچین
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 15 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 610 بازدید

کمپانی والمارت در چین با همکاری Sam’s Club یکی از شرکت های زیر مجموعه این شرکت ، قصد دارد یک سیستم ردیابی محصولات با استفاده از بلاکچین راه اندازی کند .

این پلتفرم به اصطلاح PricewaterhouseCoopers (PwC) نام دارد . هدف از راه اندازی این شبکه توزیع ، افزایش امنیت غذایی و شفافیت بیشتر در توزیع شبکه می باشد .

از اواسط سال ۲۰۱۹ فروشگاه زنجیره ای والمارت قصد راه اندازی PwC را بر مبنای بلاکچین داشته است . با مذاکره با کمپانی ارز دیجیتال Vechain ، به توافق برای راه اندازی این سیستم رسیدند .

کمپانی sam club حدود ۲٫۵ میلیون مشتری دارد . این کپانی با ۲۶ فروشگاه زنجیره ای در سراسر چین قرار دارد . و امیدوار است تا پایان سال ۲۰۲۲ به فروشگاه های زنجیره ای دیگری بپیوندد.

کمپانی Sam از یک نسخه پلتفرم اصلاح شده بر مبنای ToolChain VeChain استفاده می کند . این پلتفرم شامل سنسورهای نرم افزاری ، سخت افزاری و اینترنت اشیا است . تا بتواند به طور خودکار ، داده ها را بر روی شبکه بلاکچین بارگذاری کند .

مشتریان با اسکن کدهای QR چاپ شده روی بسته بندی برای کالاهای Sam Club ، می توانند به اطلاعات دقیقی درباره مبدا محصولات موجود در فروشگاه دسترسی پیدا کنند.

کمپانی VeChain در اطلاعیه ای که در تاریخ ۲ ژوئن منتشر شد ، خاطر نشان کرد که Club Sam اخیراً غذاهای اصلی خود را افزایش داده است ، “از جمله غذاهای دریایی وارداتی ، گوشت ، نوشیدنی ها و کالاهای خشک.”

VeChain تأکید کرد “نقاط اشتراک در حمل و نقل مواد غذایی تازه ، انتخاب محصول ، شفافیت اطلاعات و و مشخص بودن مبدا محصول را مشخص می کند . ،” این تاثیر بخشی بر روی شبکه بلاکچین پیاده سازی می شود .

در نوامبر ۲۰۱۹ ، VeChain از سیستم “Foodgates” ، یک سیستم ردیابی مبتنی بر بلاکچین رونمایی کرد که برای صنایع غذایی و آشامیدنی طراحی شده است. این شرکت تأکید کرد که سیستم عامل قابلیت ردیابی DLT برای مواد غذایی و کالاهای دیگر طرفدار زیادی پیدا کرده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است .

همکاری والمارت چین و vechain برای راه اندازی سیستم رهگیری بر مبنای شبکه بلاکچین
همکاری والمارت چین و vechain برای راه اندازی سیستم رهگیری بر مبنای شبکه بلاکچین

منبع : بیت رمز

منبع : کوین تلگراف


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2973
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد