اخبار ارز دیجیتال : دلار تتر با عبور از ۱۰ میلیارد دلار ، رقبا را پشت سر گذاشت

ارز دیجیتال دلار تتر usd tether
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 11 تیر 1399
  • تعداد بازدید: 691 بازدید

به گزارش بیت رمز و به نقل از Messari ، حجم معامله های دلار تتر Tether از ۱۰ میلیارد دلار گذشت و سایر رقبا را پشت سر گذاشت .

در کار بیت کوین و اتریوم ، هم اکنون ارز دیجیتال دلار تتر ، در بالای جدول معاملاتی به رتبه سوم رسید . و به عدد ۱۱ رقمی رسیده است .

افزایش حجم معامله های تتر ، پس از آغاز سال ۲۰۲۰ بوده است . در ابتدای سال ۲۰۲۰ حجم معامله های تتر ، ۴٫۱ میلیارد دلار بوده است و با رشد ۱۴۴ درصدی ، به عدد ۱۰ میلیارد دلار رسید .

ارز دیجیتال و استیبل کوین دلار تتر usd tether

البته در نوع جمع آوری اطلاعات معامله ها اختلافی وجود دارد . برای مثال CoinGecko و CoinMarketCap اظهار داشتند حجم معامله های تتر ، حدود ۹ میلیارد دلار است .

دومین استیبل کوین بر مبنای دلار USDC می باشد و هم اکنون حجم ۹۰۰ میلیون دلاری را دارد . این ارز دیجیتال در ابتدای سال ۴۵۰ میلیون دلار از بازار را در اختیار داشت . هم اکنون این ارز دیجیتال در رتبه ۱۸ بازار ارز دیجیتال است .

استیبل کوین باینانس نیز تلاش دارد که پیشرفت زیادی در بازار ارز دیجیتال داشته باشد . Binance USD هم اکنون در رتبه چهارم استیبل کوین ها قرار دارد . حجم معامله های این ارز دیجیتال ، ۱۶۶ میلیون دلار است .

استبل کوین باینانس یعنی Binance USD از ابتدای سال تاکنون ۸۷۵ درصد رشد داشته است . ابتدای سال ۲۰۲۰ از مبلغ ۱۷ میلیون دلار ، حجم معامله های خود را شروع کرده بود . هم اکنون این ارز دیجیتال در رتبه ۴۹ بازار ارز دیجیتال قرار دارد .

دو استیبل کوین دیگر به نام های Pax و True USD در وضعیت رکود به سر می برند و پیشرفتی در سال ۲۰۲۰ نداشته اند .

استیبل کوین True USD هم اکنون در رتبه ۵۵ بازار ارز دیجیتال قرار دارد .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3468
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد