بنر شماره 1

دلار تتر : رشد بازار دلار تتر به ۱۵ میلیارد دلار

ارز مالی بازار دلار تتر به 15 میلیارد دلار افزایش یافت
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 28 شهریور 1399
  • تعداد بازدید: 55 بازدید

با رشد بخش بازار دیفای ، مارکت دلار تتر هم رشد چشمگیری داشته است و هم اکنون ارز بازار دلار تتر به ۱۵ میلیارد دلار رسیده است . تنها در ماه پیش این بازار ۳ میلیارد دلار افزایش داشته است .

در ابتدای سال ۲۰۲۰ بازار دلار تتر تنها ۴ میلیارد دلار بود ، اما گردش امروز این بازار ۱۵ میلیارد دلار است .دیفای در حقیقت نیروی محرکه تتر بوده است ، زیرا منابع نقدینگی بیشتری بر پایه این استیبل کوین ساخته شده است . گزارش شده است که متوسط ارزش تبادل مالی دلار تتر در ماه گذشته در پی پال Paypal فراتر رفته است ، زیرا تقاضا برای بورس اوراق بهادار همچنان ادامه دارد .

اکانت رسمی توییتر دلار تتر در اعلامیه مهم اشاره کرد که سرمایه این بازار چندین میلیارد دلار افزایش یافته است

دلار تتر به مرز 15 میلیارد دلار رسید
تبادل مالی دلار تتر بین کاربران و صرافی های ارز دیجیتال

طبق اینفوگرافیک از Flipsidecrypto.com حرکات Tether بین کاربران و صرافی های ارز دیجیتال را در این ماه نشان می دهد.تبادل مالی بین دو صرافی ارز دیجیتال یعنی باینانس و بیتفینکس در حدود دو میلیارد دلار بوده است .

طبق گزارش عملکرد کمپانی Tether ، میزان دلار تتر درشبکه اتریوم اکنون به بیش از ۱۰ میلیارد دلار یا تقریباً دو سوم کل عرضه افزایش یافته است. در حال حاضر حدود ۴٫۲ میلیارد دلار در ترون و ۱٫۳ میلیارد دلار در Omni گردش دارد.

در اواخر ماه گذشته ، Tether طبق گزارش کوین تلگراف ، یک میلیارد توکن مبادله رمز از Bitfinex به Binance انجام داد. این مبادله به این دلیل آغاز شد که باینانس یک میلیارد دلار USDT مازاد در بلاکچین TRON داشت و می خواست آن را با مقدار معادل Tether مستقر در اتریوم معامله کند.

بیشتر بخوانید : کیف پول سخت افزاری تتر tether

برای افزایش ایمنی موجودی دلار تتر خود ، سعی کنید که از کیف پول های سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس استفاده کنید .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4110
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد