حبس ده ساله در انتظار مالک صرافی ارز دیجیتال در بلغارستان

حبس ده ساله مالم صرافی ارز دیجیتال و بیت کوین به جرم پولشویی
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 24 دی 1399
  • تعداد بازدید: 251 بازدید

روسن ایوسیفوف ، مالک صرافی ارز دیجیتال RG Coins ، به جرم پول شویی بیت کوین به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف ، هیئت منصفه فدرال در فرانکفورت گزارش شده بود ، تبعه بلغارستان را به جرم توطئه برای مرتکب کلاهبرداری و پولشویی در سپتامبر ۲۰۲۰ مقصر شناخته است.

طبق گفته وزارت دادگستری ایالات متحده در روز سه شنبه ، Iossifov و دیگر بازیگران اصلی RG Coins در توطئه پولشویی گسترده ای شرکت کردند که حداقل ۹۰۰ آمریکایی را با بیش از ۷ میلیون دلار کلاهبرداری کرد.

سرقت ۱٫۵ میلیون دلار برق غیر قانونی برای استخراج بیت کوین

به عنوان بخشی از کلاهبرداری ، یوسیفوف و سایر توطئه گران در کانال های حراج بزرگ مانند Craigslist و eBay برای اقلام لوکس که وجود ندارند تبلیغات می کنند. وجوه حاصل از این عملیات به طور معمول از طریق پرداخت های ارز دیجیتال به سازمان های مجرمانه تأمین می شد.

در اطلاعیه وزارت دادگستری همچنین مشخص شد که یوسیفوف برای AOAF ، سندیکا شناخته شده جرایم اینترنتی مستقر در اروپای شرقی ، پولشویی انجام داده است. در مجموع ، گفته می شود که یوسیفوف تقریباً ۵ میلیون دلار پول کثیف در ازای ارزهای دیجیتال در پلتفرم RG Coins عبور داده است.

گفته می شود بلغاری محکوم شده نیز از درآمد حاصل از این معاملات پولشویی ۱۸۴۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده است.

از ۲۰ بازیگر اصلی طرح پولشویی ، ۱۷ نفر تاکنون محكوم شده اند. مدت حبس یوسیفوف طولانی ترین حبس در میان هفت زندانی است، که تاکنون محکوم شده اند. مقامات هنوز در جستجوی سه فراری هستند که هنوز آزاد هستند.

به عنوان یک زندانی فدرال در ایالات متحده ، یوسیفوف باید حداقل ۸۵ درصد از مجازات ۱۲۱ ماه زندان خود را بگذراند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4275
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد