اخبار ارز دیجیتال : چراغ سبز رگولاتورهای سوئیسی برای راه اندازی صرافی های ارز دیجیتال

رگولاتورهای سویسی مجوز احداث صرافی ارز دیجیتال را صادر کردند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 12 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 562 بازدید

بیت رمز / اخبار ارز دیجیتال

مقامات  و ناظرین بازارهای مالی سوئیس ، یا FINMA،در بانک اینکورInCore Bank’s سوئیس  از اقتدارات خود  برای انجام مبادلات دارایی های دیجیتالی استفاده کردند تا  به مشتریان اجازه دهند از طریق بانک به سایت ها دسترسی داشته و به مبادلات ارزی بپردازند .

  اعلامیه رسمی گامی مهم در ایجاد یک محیط دوستانه بنا بر  لیست بلاک های  در سراسر بخش بانکداری اتحادیه اروپا است. اولین بانک تجاری سوئیس به  نام اینکور سوئیس تجارت تبدیل می شود که در حوزه تبادلات ارزی فعالیت دارد. 

این شرکت اکنون به مشتریان موسسه اجازه می دهد تا دارایی های دیجیتالی خودرا  رادر  تجارت  مبادله ، نگهداری و انتقال دهند  . FINMA همچنین به بانک اجازه داده است تا قابلیت های رمزگذاری خود را توسعه دهد. 

همکاری و مشارکت با شرکت مشاوره در زمینه دارایی های رمزنگاری IT

طی مذاکره با مارک دباچرMark Dambacher ، مدیرعامل بانک اینکورInCore Bank’s، ضمن تمجید از این اعلامیه ، اظهارنظر کرد ند که:

“مشتریان ما بدون اینکه سرمایه گذاری در زیرساخت ها داشته باشند ، در یک فروند افت می کنند.  و خود فرآیندهای جدید. و این ضمن حفظ استانداردهای امنیتی معمول و نحوه ساختن پل به طبقات سنتی دارایی. “

این بانک قبلاً با Inacta AG ، یک شرکت مستقل مشاور فناوری اطلاعات مستقر در سوئیس ، همکاری کرده تا اطلاعات و مدیریت دارایی های رمزنگاری و تبادلات ارزی  را ارائه دهد.  مشتری معامله جدید دارایی های دیجیتال بانک اینچر ، Maerki Bauman & CO است. رسانه های محلی بانک اینکور را یکی از معتبرترین بانکها در این بخش می دانند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2885
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد