بنر شماره 1

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس / اضافه شدن ارز دیجیتال استلار به لجر لایو

اضافه شدن استلار به لجر لایو و لجر نانو اس و ایکس
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 14 اردیبهشت 1399
  • تعداد بازدید: 80 بازدید

بیت رمز / کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و نانو ایکس ledger wallet s and x

هم اکنون می توانید با خیال راحت ، ارز دیجیتال استلارLumens (XLM) را به صورت مستقیم در لجر لایو ledger live و کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و یا ایکس ledger nano s and x ذخیره کنید .

استلار Stellar Lumens (XLM) یک ارز دیجیتال اپن سورس است که در سال ۲۰۱۵ با هدف پشتیبانی از سیستم های مالی جهان در یک شبکه واحد ایجاد شده است.

آیا شما قبلا برنامه لجر لایو Ledger Live را امتحان کرده اید ؟ لجر لایو Ledger Live برنامه ای است که به شما کمک می کند تا در یک فضای امن ، ارزهای دیجیتال خود را مدیریت کنید . تا بتوانید کسب و کار ارزی خود را توسعه دهید .

شما نیاز ندارید برای ذخیره و مدیریت ارز دیجیتال خود از چندین برنامه استفاده کنید . کافی است فقط لجر لایوLedger Live را نصب کنید تا تمامی ارز های دیجیتال خود را در یک اپلیکشن مدیریت کنید . این برنامه برای مدیریت همه چیز است .

معرفی ورژن جدید لجر لایو Ledger Live

هدف اصلی طراحی نرم افزار لجر لایو افزودن ارزهای دیجیتال بیشتر در این نرم افزار و مدیریت تمام ارزها در یک نرم افزار است .

بعد از پشتیبانی ارز دیجیتال Tezos (XTZ) در ماه دسامبر و Tron (TRX) ، ارز جدیدی به این خانواده اضافه شده است . ارز استلار Stellar . این ارز دیجیتال بر روی شبکه بلاکچین و به صورت اپن سورس طراحی شده است . هدف از طراحی و عرضه این واحد ارزی ، تسهیل در نقل و انتقالات بین المللی می باشد .

شما هم اکنون می توانید با جدیدترین نسخه استلارStellar Lumens (XLM) ، این ارز را به صورت مستقیم بر روی تلفن همراه خود و یا کامپیوتر خود مدیریت کنید .

پیش از این کاربران زیادی درخواست داشتند که ارز استلار Stellar Lumens (XLM) هم بر روی لجر لایو اضافه شود ، تا طرفداران این ارز دیجیتال ، بتوانند به راحتی این ارز را در گوشی خود ذخیره و مدیریت کنند.

اگر در حال حاضر ارز استلار را بر روی کیف پول سخت افزاری خود دارید ، هنگام اتصال به لجر لایو به صورت اتوماتیک تشخیص داده می شود و پس از ساخت اکانت بر روی لجر لایو ، موجودی شما روی لجر لایو اضافه خواهد شد .

هم اکنون ۲۵ ارز دیجیتال اصلی و ۱۵۰۰ توکن بر روی لجر لایو پشتیبانی می شود . برای مدیریت تمامی ارز های خود فقط به یک برنامه نیاز دارید . بدون اینکه امنیت دارایی ارز دیجیتال خود را به خطر بیندازید .لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2501
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد