بنر شماره 1

سرویس پرداخت بیت کوین و ارز دیجیتال برای گردشگران ساحلی کره جنوبی

سرویس پرداخت بیت کوین در سواحل کره جنوبی برای گردشگران
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 19 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 27 بازدید

یک شرکت واقع در کره جنوبی با نامه Bitbeat-affiliate ، تصمیم به راه اندازی سرویس پرداخت بیت کوین با استفاده از ارز های دیجیتال برای استفاده گردشگران در دو ساحل شلوغ این کشور را دارد .

طبق گفته ZDNet کره ، این شرکت با ارائه دهنده کارت و پرداخت پول Innotech برای راه حل پرداخت توکن در سیستم ساحلی Haeundae در سواحل بوسان کره جنوبی که با گردشگران مشهور است ، همکاری کرد.

این برنامه به افراد این امکان را می دهد تا هزینه های فعالیت های مربوط به ورزش های آبی ، و حتی اجاره چترهای ساحلی را بپردازند ، این پرداختی ها با بیت کوین ، اتریوم و دیگر توکن های مربوط به اتریوم امکان پذیر است . مشتریان می توانند از طریق گوشی هوشمند خود ای پرداختی را انجام دهند .

یک راه حل سریعتر پرداخت برای گردشگران
Bitbeat اظهار داشت: با تکیه بر استفاده از کدهای QR برای هر کیف پول در جهان ، پرداخت چنین پرداختهایی در کمتر از ۱۰ ثانیه قابل پردازش است ، و این روش بسیار سریعتر از دیگر روش های پرداختی می باشد .

این شرکت می افزاید:

ما امیدواریم که ارز مجازی مورد استفاده در سیستم ساحلی Haeundae-gu در زندگی واقعی بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. ما سعی خواهیم کرد یک محیط پرداخت ارز دیجیتال را فراهم کنیم. “

همچنین ، در بوسان ، یک کنسرسیوم خصوصی در کره جنوبی در تاریخ ۲۰ ژوئن اعلام کرد قصد خود را برای ساخت یک پلتفرم گردشگری پزشکی با محوریت بلاکچین اعلام کرده است. تاریخ راه اندازی این پلتفرم اعلام نشده است و طبق گفته گیونگنام ایلبو ، این ابتکار توسط بانک بوسان هدایت می شود

بیشتر بخوانید : اخبار ارز دیجیتال : کره جنوبی به سمت سرمایه گذاری ۴۸ میلیارد دلاری در پروژه بلاکچین


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3864
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد