بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : پخش سریال تلویزیونی بیت کوین و ارز دیجیتال در کره جنوبی

سریال تلویزیونی بیت کوین با عنوان هکر رمانتیک در کره جنوبی نمایش داده می شود
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 3 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 39 بازدید

پخش سریال تلویزیونی بیت کوین در کره جنوبی : به گزارش بیت رمز ، کره جنوبی در ماه اکتبر یک  مجموعه تلویزیونی که در بر گیرنده موضوعات مربوط به ارز دیجیتال می باشد را پخش خواهد کرد

مجموعه “هکر خیال پرداز” (Romantic Hacker) یک  مجموعه واقعی تلویزیونی K-pop را نمایش می دهد که  رویداد آن مبتنی بر هک یک  صرافی ساختگی مربوط به ارز دیجیتال  می باشد.

سریال تلویزیونی بیت کوین با عنوان هکر رمانتیک در کره جنوبی نمایش داده می شود

یک  مجموعه نمایشی مربوط به کره جنوبی با عنوان “هکر  خیال پرداز” قرار است در ماه اکتبر به صورت آنلاین در سراسر کره جنوبی پخش شود. تمرکز آن بر روی مباحث مربوط به بیت کوین ، ارز دیجیتال و بلاکچین  بوده و با یک داستان  خیالی نیز مرتبط است. مقرر شده است که در آگوست از این نمایش  فیلم برداری شود.

طبق  توییت Sports  Donga، “کوان هیون بین”، ستاره سینمایی  کیپاپ، در این  مجموعه  نقش اصلی مردی به نام ” Jaemin” را ایفا خواهد کرد.

این داستان  ماجرای هک یک  بستر معاملاتی مرتبط با ارز دیجیتال به نام “صرافی بین المللی ارز دیجیتال Jeju”  را دنبال می کند. Jaemin با گروهی از هکر های بسیار ماهر که سعی در سرقت پول از  این صرافی دارند، مبارزه خواهد کرد.

اگرچه آژانس استعدادیابی که مسئول استخدام بازیگران مرد و زن برای این  مجموعه می باشد، اظهار داشت که این سریال تلویزیونی بیت کوین ، یک “داستان ماجراجویانه و کمدی” مبتنی بر ارز دیجیتال و بیت کوین خواهد بود، اما رسانه های خبری معتقدند که این داستان به دلیل عنوان این مجموعه نمایشی منتشر شده در کره جنوبی،  می تواند  تاثیری رمانتیک و احساس بر انگیز بر روی افراد مختلف بگذارد.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3698
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد