بنر شماره 1

امکان خرید هواپیمای شخصی با بیت کوین

امکان خرید جت و هواپیمای شخصی با بیت کوین
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 25 شهریور 1399
  • تعداد بازدید: 129 بازدید

یک شرکت خصوصی فروش هواپیما ، این امکان را به مشتریان داده است که هر یک از هواپیماهای چند میلیون دلاری خود را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند.

بر اساس گزارش ۱۳ سپتامبر از رسانه خبری Business Insider ، Aviatrade مستقر در ایالات متحده در حال حاضر یک فروند Gulfstream G650ER 2014 را به قیمت ۴۰ میلیون دلار – تقریبا ۳۷۵۰ بیت کوین (BTC) تا زمان نگارش این مقاله به فروش می رساند. گفته می شود میلیاردرها از جمله جف بزوس آمازون و الون ماسک مدیر عامل تسلا و آمازون یک مدل را دارند که قادر است تا ۷۵۰۰ مایل دریایی یا تقریباً بین لس آنجلس و سیدنی را طی کند.

در وب سایت Aviatrade آمده است: “ما بیت کوین را به عنوان پرداخت برای همه خریدهای bizjet [جت تجاری] می پذیریم.”

فیلیپ راشتون ، رئیس Aviatrade گفت که استفاده از دلار و یورو برای خرید هواپیمای شخصی در برخی کشورها تحت محدودیت های مرزی است. به نظر می رسد ارزهای دیجیتال در حال حاضر ممکن است نظارت کمتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید : اخبار ارز دیجیتال : فروش هرویین با بیت کوین در آمریکا

شرکت فروش هواپیما اولین نفری نیست که ارز دیجیتال را قبول می کند. در ماه ژوئن ، فابریزیو پولی ، رئیس هواپیمایی کایزن در مصاحبه ای با آندریاس آنتونوپولوس ، اعلام کرد که کایزن برای پرداخت خدمات هوایی ، محموله های خود و یا خرید یک جت خصوصی “پرداخت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر” را انجام می دهد.

آنتونوپولوس فروش هواپیماهای چند میلیون دلاری را با زمانی که یک مینی کوپر را برای ارزدیجیتال فروخت مقایسه کرد:

وی گفت: “آنها یک تست رانندگی سریع انجام دادند.” “هنگامی که آنها بازگشتند ، من عنوان را امضا کردم و اطمینان کامل داشتم که پولی که دریافت کردم واقعی ، غیرقابل جعل است و کاملاً مال من است و نمی توان آن را پس گرفت ، بنابراین این نوع معامله را بسیار آسان کرد. می توانم ببینم که این نوع پرداختی یک نوع خدمات آسان برای خرید یا فروش یک هواپیما تبدیل شده است. “


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4094
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد