اخبار ارز دیجیتال : فروش اطلاعات محرمانه مادونا توسط هکرهای دنیای ارز دیجیتال

  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 14 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 643 بازدید

بیت رمز / اخبار ارز دیجیتال

گروه هکر و باج خواهی ارز دیجیتال با نام REvil ، در ۲۴ ساعت گذشته شروع به فروش اطلاعات مادونا خواننده معروف و همچنین یک شرکت کاندایی مرتبط با دنیای هنر کرده است .

براساس گزارش کوین تلگراف ، داده هایی که در دارک ول برای فروش گذاشته شده اتد ، اولین فایل هایی که توسط این گروه به سرقت رفته است .

در لیستی که توسط این گروه هکر منتشر شده است ، به مدونا و سایر افراد هشدار داده شده است که باز هم به سراغ این افراد می آیند .

آخرین حمله این گروه هکر و باج خواهی مربوط به یک شرکت خصوصی مربوط به سرگرمی و دنیای هنر در نیویورک است . این شرکت مسئول حقوقی بسیاری از هنرمندان از جمله لیدی گاگا ، رابرت دنیور و Elton و سایر هنرمندان است .

حمله هکرهای بیت کوین ، به لیدی گاگا و مدونا

در زمان انتشار این مقاله ، مبلغ باج خواهی این گروه ، برای کسب بیت کوین ، فاش نشده است

برت کالو ، تحلیل گر تهدید های دنیای ارز دیجیتال اظهار داشت ، پس از حملات گروه های باج خواهی ، یکی از اولین کارشناسانی که از اقدام جدید باج خواهی رونمایی کرد ، گفت: شرکت هایی که در این شرایط هستند گزینه خوبی در اختیارشان قرار نمی گیرد.

وی در مورد پیچیدگی حملات اخیر باج افزار افزود:

“تاکتیک های استفاده شده توسط گروه های باج افزار سخت تر می شوند و این یک پیشرفت منطقی بود. این جنایتکاران را قادر می سازد تا اطلاعات حساس را به سرقت ببرند و در عین حال به عنوان هشدار به سایر شرکت ها در مورد عواقب انشار اطلاعات ، هشدار می دهند . “

برت کالو معتقد است که اگرچه گروه های باج افزار در گذشته داده هایی را فروخته و معامله کرده اند ، اما این اولین بار است که اطلاعات هک شده را تحت یک فرآیند تا حدودی رسمی به حراج می گذارند. این کارشناس باج افزار در مورد این اظهارنظر کرد:

وی گفت: “من گمان می کنم که حراجی ها بیشتر ازآنکه برای کسب پول و درآمد باشد ، راهی برای فشار بیشتر به قربانیان است. این یک روش برای این است که ترس را به سمت شرکت ها بکشانند.”

حملات باج افزار اخیر گروه REVil
گروه هکر REvil در ماه گذشته به یک موسسه حقوقی ، حمله کرده است. کوین تلگراف گزارش داد که این گروه به یک ، مركز داده های مستقر در تگزاس ، با نام CyrusOne حمله کرده است و اطلاعاتی را از این مرکز به سرقت برده است .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2924
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد