اخبار ارز دیجیتال : پل تودور جونز ، سرمایه دار معروف وارد بازار ارز دیجیتال شد .

پل تودور جونز سرمایه دار معروف وارد بازار بیت کوین و ارز دیجیتال شد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 21 اردیبهشت 1399
  • تعداد بازدید: 1,000 بازدید

تئودور جونز ، سرمایه معروف آمریکایی ، فاش کرد که وارد بازار ارز دیجیتال و بیت کوین شده است .

پل تودور جونز، یک سهامدار  مشهور در صندوق های  سرمایه گذاری تامینی، دیروز با آشکار ساختن این حقیقت که بیت کوین (BTC) بخشی از مجموعه  سهام و سرمایه های اوست، هیجانات گسترده ای را در بازار های ارز دیجیتال بر انگیخت. معامله گران و فعالان عرصه صنعت همانند مدیر عامل شرکت صرافی BitMEX انتظار دارند که این اقدام سرمایه گذاران بزرگ بیشتری را به  عرصه تجارت وارد کند.

آرتور هیز، مدیر عامل دومین  شرکت صرافی بزرگ ارز دیجیتال در جهان، یعنی BitMEX، چنین اظهار می دارد که جونز به تازگی مانع بروز خطرات مربوط به آینده شغلی  در حیطه سرمایه گذاری در زمینه رمز ارز هایی  نظیر بیت کوین شده است. هیز در توییت خود در ۷ مه اعلام کرد: “انتظار داشته باشید که بسیاری از مدیران صندوق  های ثانویه شروع به  ایجاد برخی برنامه ها کنند که دارای قابلیت بازنشر یافتن در سیستم های مختلف می باشند.”

جونز راه را برای ورود سایر مدیران صندوق های  سرمایه گذاری تامینی به عرصه کار با بیت کوین هموار می کند

هیز تنها در این فکر نیست که سرمایه گذاران سازمانی بیشتری از روش جونز به منظور مقاومت در برابر خطرات ناشی از تورم پیروی خواهند کرد. در تاریخ ۷ ماه مه،  برایان کلی یا BK که در CNBC در زمینه کار با بیت کوین فعالیت می کند و همچنین معامله گران  حرفه ای  ارز در CNBC تاثیر   احتمالی اخبار مربوط به بیت کوین را که از سرمایه گذاران میلیاردر شنیده شده بود، بررسی کردند.

کارن فینرمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مشاوران سرمایه متروپولیتن و یکی از  اعضای هیئت مشاوره معامله حرفه ای ارز در CNBC نیز معتقد است که جونز راه را برای جذب بیشتر صندوق های تامینی و سرمایه گذاران اصلی در عرصه بیت کوین هموار می کند. فینرمن تصریح کرد: اکنون که جونز در  عرصه بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، مردم با خرید  این ارز احساس امنیت و آرامش بیشتری خواهند کرد:

“در صورت به هم خوردن معامله با استفاده از بیت کوین، هیچ کس نمی خواهد از مالکیت  این ارز کناره گیری کند. اما اگر بتوانید بگویید که جونز نیز صاحب این ارز است، شاید این امر  پشتوانه اندکی را برای شما  فراهم نماید.”


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2592
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد