افتتاح صندوق سرمایه گذاری بیت کوین در کانادا

افتتاح صندوق سرمایه گذاری بیت کوین در کانادا
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 9 بهمن 1399
  • تعداد بازدید: 231 بازدید

کمپانی Ninepoint Partners مدیر سرمایه گذاری مستقر در کانادا ، صندوق سرمایه گذاری بیت کوین و معاملات سهام بیت کوین را در بورس اوراق بهادار تورنتو آغاز کرده است.

طبق اعلامیه امروز ، Ninepoint پیشنهاد اولیه اعتماد بیت کوین خود را به مبلغ ۲۳۰ میلیون دلار کانادا یا تقریبا ۱۸۰ میلیون دلار آمریکا به اتمام رسانده است. این شرکت سرمایه گذاری گفت که سه کلاس مختلف ۱۷،۹۹۰،۴۹۱ واحدی را با قیمت ۱۰ دلار صادر خواهد کرد ، که بیش از ۷ میلیون مورد آن با معاملات BITC.U و BITC.UN برای ایالات متحده و آمریکا برای معامله در بورس اوراق بهادار تورنتو در دسترس است.

جان ویلسون ، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت ناین پوینت از این اقدام به عنوان “بزرگترین پیشنهاد اولیه صندوق سرمایه گذاری بیت کوین در کانادا تا به امروز” یاد کرده است. ، سود این صندوق سرمایه گذاری ، روزانه محاسبه و ماهانه پرداخت می شود.

اخبار ارز دیجیتال : دستگیری دو کلاهبردار بیت کوین در کانادا

ویلسون گفت: “ما معتقدیم ساختار اعتماد کیفیت نهادی و کمترین هزینه مدیریت ما در صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین ذکر شده در کانادا ترکیبی برنده برای ادامه سود سرمایه گذاران خواهد بود.” “با این پیشنهاد اولیه ، ما در حال پایه ریزی برای موفقیت و رشد گروه دارایی های دیجیتال خود هستیم.”

مانند صندوق های ارز دیجیتال Grayscale در ایالات متحده ، Ninepoint گفت که هدف آن قرار دادن سرمایه گذاران جدید در معرض ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین Bitcoin (BTC) است.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4378
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد