اخبار ارز دیجیتال : کمک طرفداران موسیقی به هنرمندان با پرداخت بیت کوین

پرداخت بیت کوین در اپلیکیشن emusic برای شنیدن موسیقی
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 3 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 184 بازدید

درآمد موسیقی با بیت کوین : بیشتر شنوندگان موسیقی به منظور کمک به هنرمندان، با استفاده از بیت کوین و ارز دیجیتال هزینه های مربوط به موسیقی را پرداخت می کردند

بررسی ها نشان داد که ۶۵٪ از مشتریان   eMusic از  بیت کوین و ارزهای دیجیتال استفاده می کنند تا این امکان را به هنرمندان بدهند که سهم بیشتری از درآمد ها را از طریق اجرای موسیقی دریافت کنند.

یک نظرسنجی که توسط فروشگاه پیشگام موسیقی های دیجیتال یعنی eMusic انجام شد، نشان داد که در صورتی که این نوع خدمات به هنرمندان امکان دهد  تا درآمد بیشتری دریافت کنند، بیشتر کاربران خدمات مربوط به این نوع موسیقی ها  می توانند به پرداخت هزینه با استفاده از  بیت کوین  روی آورند.

این نظرسنجی – که به طور انحصاری و اختصاصی با  کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است – نشان داد که ۶۵٪ از مشتریان eMusic از  ارز دیجیتال برای انجام پرداخت های خود استفاده خواهند کرد، در صورتی که انجام این کار به دلایل فوق الذکر باشد. شایان ذکر است که فقط ۸٪ از  مدافعان این امر در گذشته از بیت کوین (BTC) یا هر نوعارز یجیتال دیگری استفاده می کردند.

در پی انتشار این اطلاعیه، ۸۰۰ کاربر eMusic به سؤالاتی درباره رمز ارز ها و کاربرد آنها در صنعت موسیقی پاسخ دادند.

پرداخت بیت کوین در اپلیکیشن emusic برای شنیدن موسیقی

داده های مربوط به این  بررسی نشان داد که ۴۰٪ از شنوندگان موسیقی میزان حق الامتیاز دریافتی هنرمندان را هنگامی که موسیقی های آنها خریداری و یا پخش می شود، بیش از حد  برآورد می کنند. ۸۷٪ نیز معتقد بودند كه “سهم عادلانه” برای هنرمندان مبلغ بالاتری خواهد بود، که  در این صورت محبوبترین پاسخ سهمی به میزان ۵۰٪ است.

گزارشی که در ماه مه توسط فدراسیون بین المللی صنعت  ضبط صدا منتشر شد، نشان داد که پخش موسیقی درآمد های مربوط به موسیقی را در سال ۲۰۱۹ به بیش از ۲۰ میلیارد دلار افزایش داده است. با این وجود،  یک تحلیل انجام شده توسط وب سایت خبری موسیقی Soundcharts، تخمین می زند که به هنرمندان به ازای هر یک بار پخش موسیقی،  فقط ۰٫۰۰۳۱۸ دلار   از طریق Spotify پرداخت می شود.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3701
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد