اخبار ارز دیجیتال : فروش بیت کوین ماینرها ، بیشتر از سال قبل شده است

ماینرهای استخراج بیت کوین به کشورهای ارزان قیمت می روند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 13 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 581 بازدید

بیت رمز / اخبار ارز دیجیتال

براساس داده ای متشر شده توسط وب سایت ByteTree نشان می دهد که فروش ماینرها ، نسبت به سال قبل ۱۱ درصد بیشتر شده است .

براساس آنالیز دیتا های کیف پول های ماینر های ارز دیجیتال ، در طی ۷ روز گذشته ، قبلا حدود ۵۸۰۰ بیت کوین توسط ماینرها به فروش می رسید و هم اکنون این مبلغ به ۶۵۰۰ بیت کوین رسیده است .

سخنگوی شرکت ByteTree با مصاحبه با کوین تلگراف گفت : اولین هزینه محاسبه شده ، اولین تراکنش خروجی از کیف پول های ثبت شده ماینرها است .

وی گفت : کیف پول ها ممکن است متعلق به یک شخص ، شرکت و یا یک استخر فعال باشد . هنگامی که سکه ها تولید می شود و در کیف پول ماینر اضافه می شود ، این سکه های بیت کوین به عنوان generation نامیده می شود . این بیت کوین ها ، ممکن است روزها ، ماه ها و یا سال ها ، در کیف پول ماینرها باقی بماند .

برخی فروش های بیت کوین ها و خروج از کیف پول های ماینر ها ، بابت هزینه های جاری ماینر ها و یا ایجاد سرمایه برای بورس می باشد .

توماس هلر مدیر استخر ارز دیجیتال F2Pool گفت : افرادی که در کشورهای با هزینه برق بالا قبلا ارز دیجییتال و بیت کوین را استخراج می کردند ، به جای رها کردن دستگاه های ماینر خود ، دستگاه های خود را به کشورهای با برق ارزان منتقل می کنند .

توماس هلر گفت: “از آنجایی که این ماینرهای قدیمی دیگر با قیمت برق در چین ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا یا اروپا از معدن سود چندانی ندارند ، در نهایت در مکان های دیگری مانند قزاقستان ، روسیه ، خاورمیانه و آمریکای جنوبی خاتمه می یابند.”


همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده ، بعد از رویداد هاوینگ، بر روی شبکه تأثیر گذاشته است ، زیرا نرخ هش ریت ، هزینه ها و درآمدهای ماینرها ، در نتیجه این رویداد به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

به منظور کاهش دشواری بیشتر و فراهم آوردن سطح پیش از نیمه کارایی معدن ، نسل جدید دستگاه های ماینر ، توسط کارخانه هایی مانند Bitmain و MicroBT تولید می شود. امروز ، کارخانه بیتمین Bitmain از ماینر جدید خود Antminer T19 Bitcoin خود رونمایی کرد که طبق گزارش ها ، اواخر ماه ژوئن وارد بازار می شود .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2906
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد