بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : مایک نووگراتز گفت طلا را بیشتر از بیت کوین نگه داری کنید

مایکل نووگراتز گفت طلا را بیشتر از بیت کوین نگه داری کنید
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 20 تیر 1399
  • تعداد بازدید: 56 بازدید

به گزارش بیت رمز و به نقل از کوین تلگراف : مایک نووگراتز ، از برترین افراد دنیای ارز دیجیتال به سرمایه داران توصیه کرد : طلا را بیشتر از بیت کوین نگه داری کنید . وی پیش از این بینی کرده بود که قیمت بیت کوین در اواخر سال ۲۰۲۰ ، به ۲۰۰۰۰ دلار خواهد رسید .

مایکل نووگراتز ، یکی از شاخص ترین افراد در ارز دیجیتال ، به سرمایه گذاران توصیه نمی کند که بیشتر بودجه خود را در بیت کوین قرار دهند.

اگرچه نووگراتز اطمینان دارد که بیت کوین از طلا و سایر فلزات فلز گرانبهاتر است ، اما به دلیل ماهیت بسیار بی ثبات ارز دیجیتال، خرید طلا بیشتر از بیت کوین امن تر است.

نووگراتز در جریان مصاحبه پول سریع CNBC در تاریخ ۸ ژوئیه گفت: “احساس من این است که راه بیت کوین از طلا بهتر است ، اما من به مردم می گویم که بیت کوین بسیار کمتر از طلا داشته باشند.”

طبق گفته نووگراتز ، ارز اصلی دیجیتال به تدریج در حال افزایش خواهد بود ، زیرا شرکت های بیشتری در سراسر جهان ابزارهای بیشتری را معرفی می کنند تا پذیرش انبوه را به سمت رمزنگاری برسانند.

مایکل نووگراتز گفت طلا را بیشتر از بیت کوین نگه داری کنید

قیمت طلا در بالاترین سطح ۹ ساله در میان ویروس کرونا افزایش یافته است

در هنگامی که نووگراتز اولویت بندی طلا را بر بیت کوین می داند ، قیمت طلا به بالاترین سطح خود در ۹ سال اخیر رسیده است . قیمت هر اونس طلا در زمان نگارش مقاله ، ۱۸۰۰ دلار را شکسته است . و به بالاترین قیمت از سپتامبر ۲۰۱۱ رسیده است . افزایش قیمت ظاهرا ناشی از ترس اقتصادی به دلیل شیوع ویروس کرونا است .


نووگراتز به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بیت کوین و بلاکچین شناخته می شود. او Galaxy Digital ، یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ سرمایه گذاری را اداره می کند. در کنار سرمایه گذاری در صنعت نوظهور ، Novogratz پیش بینی می کند که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۰،۰۰۰ دلار برسد.

سال گذشته ، کایکل نووگراتز پیش بینی کرده است که علاقه نهادی ، قیمت بیت کوین را تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ به ۲۰،۰۰۰ دلار بازگرداند. بازار ارز دیجیتال نتوانست این انتظارات را برآورده کند ، در نهایت در پایان سال حدود ۷،۰۰۰ دلار معامله شد .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3633
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد