بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : انتشار ارز دیجیتالی کشور لیتوانی

ارز دیجیتال لیتوانی توسط بانک مرکزی این کشور منتشر شد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 4 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 42 بازدید

ارز دیجیتال لیتوانی : به گزارش بیت رمز ، بانک لیتوانی یک ارز دیجیتال و مبتنی بر فنآوری بلاکچین به نام کالکتور منتشر کرده که آن را به قانون استقلال سال ۱۹۱۸ و ۲۰ نماینده امضا کننده این  قانون تقدیم نموده است.

بانک مرکزی که در ابتدا ادعای تسلط بر جهان  را می کرد، چنین اظهار می دارد که این ارز دیجیتال به منزله “پلی است که اصول سکه شناسی سنتی را در کنار هم تجمیع کرده و فن آوری های مالی را به سرعت دچار تحول نموده است”.

این ارز جدید مربوط به بانک لیتوانی (LBCOIN) که در تاریخ ۲۳ ژوئیه صادر شده است، هم به عنوان یک سمبل ملی و هم به عنوان  نشانه ای برای انتخاب های  راهبردی این بانک به منظور هدایت نو آوری های مختلف در حوزه های مالی و پرداختی در نظر گرفته شده است.

ارز دیجیتال لیتوانی توسط بانک مرکزی این کشور منتشر شد

کاربرد ارز های دیجیتالی اجتناب ناپذیر است

 ماریوس جرجیلاس، عضو هیئت مدیره بانک لیتوانی ، یک شرح کلی از اهداف پروژه ارائه داد و چنین اظهار داشت:

“کاربرد ارز دیجیتال در اقتصاد دیجیتالی اجتناب ناپذیر است. امروزه LBCOIN چیزی است که به مردم لیتوانی و سراسر جهان امکان می دهد تا فناوری های جدید را در یک محیط امن آزمایش کنند، به عنوان مثال، تمام مراحل احراز هویت را از راه دور طی کنند، یک کیف پول الکترونیکی را باز کنند،  توکن های دیجیتالی را با سایر  گرد آورندگان مالیاتی مبادله کنند و یا آنها را به شبکه عمومی NEM منتقل کنند. “

جرجیلاس اضافه کرد که برای این بانک، صدور  ارز “به ما این امکان را می دهد تا در خصوص صدور ارز های دیجیتالی مربوط به بانک مرکزی، دانش لازم را به دست آوریم، که به نوبه خود می تواند به نفع انجمن بانک مرکزی و به طور کلی منطقه یورو باشد.”


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3712
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد