بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : سرمایه گذار اوبر گفت ۹۹ درصد آلت کوین ها ، زباله هستند

Jason Calacanis گفت اکثر آلت کوین ها زباله هستند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 9 تیر 1399
  • تعداد بازدید: 31 بازدید

براساس گزارش بیت رمز و به نقل از کوین تلگراف ، Jason Calacanis سرمایه گذار اوبر و پروژه رابین هود ، گفت ۹۹ درصد از ارزهای دیجیتال ، زباله هستند .

وی گفت اکثر پروژه های آلت کوین ، توسط افراد احمق اداره می شود .

طبق توییتی که توسط جیسون سرمایه گذار pesesharing Uber و Crypto Trading Robinhood ارسال شده است ، تقریبا تمام پروژه های رمزنگاری در جهان ، توسط احمق های غیر مجاز اداره می شود .

۹۹ درصد از پروژه های آلت کوین ، زباله هایی هستند که توسط احمق ها اداره می شوند . اما ۱ درصد مابقی ، این طور نیستند و می توانند ، دنیا را تغییر دهند .

من منتظر آن یک درصد و محصولات شان هستم ، سپس می توانم با مشتریان شان صحبت کنم .

شما مشتری دارید ؟ ( خطاب به ۹۹ درصد )

Altcoins عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین دارد

هفته گذشته کوین تلگراف گزارش داد که بسیاری از توکن های DeFi از جمله Aave (LEND) و MakerDAO (MKR) سود دو رقمی در این زمینه ارسال کرده اند. بسیاری حتی بهتر از بیت کوین (BTC) عمل کردند ، که بیش از یک بار قیمت آن به زیر ۹۰۰۰ دلار سقوط کرد .

نظرات Calacanis در مورد bitcoin تغییر کرده است. در ماه May سال ۲۰۱۹ ، او پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین نزولی می شود و احتمالاً اگر صفر نباشد ، قیمت آن به ۵۰۰ دلار می رسد.

با این حال ، طی مصاحبه اخیر با آنتونی پولپیانو ، کارآفرین اظهار داشت که ممکن است مایل باشد تا ۳ درصد از ارزش خالص خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3441
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

دیدگاه کاربران