بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : سرقت ۳۳۶ بیت کوین از یک صرافی ارز دیجیتال cashaa

سرقت بیت کوین از صرافی cashaa
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 22 تیر 1399
  • تعداد بازدید: 39 بازدید

به گزارش بیت رمز و به نقل از کوین تلگراف ، یک هکر موفق شد ۳۳۶ بیت کوین از یک صرافی ارز دیجیتال به سرقت ببرد . سرقت بیت کوین ، مقدار قابل توجهی بوده است .

صرافی Cashaa اعلام کرد که هکرها پس از نفوذ به این سیستم ، از یکی از کیف پول های این صرافی ، ۳۳۶ بیت کوین به سرقت برده اند . پس از این سرقت تمام تراکنش های مالی این صرافی متوقف شد .

صرافی ارز دیجیتال Cashaa اعلام کرد این سرقت به کاربران سایت آسیبی نمی رساند ، و موجودی کاربران محفوظ است .

صرافی ارز دیحیتال cashaa مورد سرقت قرار گرفت و 336 بیت کوین از این صرافی سرقت شد

در مصاحبه ای که با کوین تلگراف انجام شده است ، Kumar Gaurav مدیر عامل صرافی Cashaa یکی از کیف پول های آنها به خطر افتاده است و بیش از ۳۳۶ بیت کوین برای هکر ارسال شده است . وی همچنین گفت گمان می کند هکر اهل شرق و کشور هند است . این شرکت گزارشی از وقوع جرایم سایبری به دفتر دادستانی دهلی ارسال کرده است .

صرافی Cashaa مشکوک است که یک بدافزار بر روی سیستم کارمندان نصب شده است و از این حساب کاربری نفوذ پیدا کرده است . این صرافی گفت کیف پول ارز دیجیتال بر روی Blockchain.com فعال است .

مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Cashaa ما هنوز در حال بررسی خسارت های ناشی از این حادثه هستیم ، و همه برداشت ها را به مدت ۲۴ ساعت به حالت تعلیق در آورده ایم . ما جلسه هیئت مدیره را تشکیل داده ایم تا تصمیم بگیرد که آیا شرکت تمام خسارات را متحمل خواهد شد یا خیر ؟

این صرافی آدرس بیت کوین با مشخصات ۱۴RYUUaMW1shoxCav4znEh64xnTtL3a2Ek در اختیار کاربران قرار داد . موجودی سرقت شده به این آدرس واریز شده است . احتمال فروش بیت کوین ها به دیگر کاربران و صرافی ها وجود دارد .

وی گفت: “هرکسی که در صنعت ارز دیجتال مشغول کار است ، باید تلاش کند تا همان سطح امنیتی را که در حال حاضر یک شخص معمولی در هنگام خرید با حساب بانکی دارد ، فراهم کند. برخی هکرها برای پولشویی از طریق مبادله های بیت کوین استفاده می کنند . بدین ترتیب ممکن است صرافی های ارز دیجیتال نیز در این تبادل ها به جرم تسهیل در پولشویی متهم شوند .

پشتیبانی سریع از صرافی های ارز دیجیتال هندی:

تقریباً در تمام صرافی ها ، از Cashaa برای نظارت بر آدرس ها و گزارش هرگونه معاملات مشکوک ، حمایت گسترده ای به عمل آمده است. کومار گفت:

“ما خوشحالیم که همه مبادلات عمده در هند مانند CoinDCX ، WazirX و Bitbns و همچنین مبادلات بین المللی مانند Binance پشتیبانی سریع خود را در این قضیه نشان داده اند. ما می خواهیم به هکرها پیام محکمی بدهیم که آنها فقط نمی توانند بیت کوین را هک کنند و فکر کنند قادر به گرفتن پول هستند. “

نیشلال شتی ، بنیانگذار و مدیرعامل WazirX ، یک ارز تبادل رمزنگاری هندی ، به کوین تلگراف گفت: “ما به هر روشی به Cashaa کمک خواهیم کرد و همچنین در زمینه تنظیم استانداردهای امنیتی خاص برای مبادلات کار خواهیم کرد.” او گفت:

“مایه تاسف است که یک هک رخ داده است. WazirX اطمینان حاصل خواهد کرد که ما هر بودجه ای را که از کیف پول هک شده به دست ما برسد قفل می کنیم. ما به صرافی ارز دیجیتال باینانس نیز اطلاع داده ایم. همچنین ، به عنوان یک صنعت ، ما در حال کار بر روی تنظیم استانداردهای معینی هستیم تا اطمینان حاصل شود که هر ارز مبادله ای به کلیه استانداردهای امنیتی پایبند باشد. این امر به جلوگیری از بروز چنین حوادثی در اکوسیستم رمزنگاری کمک می کند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3646
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد