بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : توقف فروش بیت کوین توسط Grayscale

شرکت grayscale خرید بیت کوین را متوقف کرد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 1 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 20 بازدید

به گزارش بیت رمز ، کاهش خرید بیت کوین Grayscale : طی چند ماه اخیر، شرکت Grayscale نسبت به آن میزان از بیت کوین که قبلا استخراج شده بود، مقدار بیت کوین بیشتری   خریداری می کرد، اما این روند چند هفته پیش با یک  وقفه ناگهانی مواجه شد.

با توجه به نرخی که معمولاً Grayscale بر اساس آن بیت کوین را خریداری می کند، به نظر می رسد که شرکت مدیریت صندوق  رمزینه ارز ها در تلاش بود تا هر بیت کوین واحدی را که در دسترس می باشد، خریداری کند. اما این  طرح بیش از سه هفته قبل متوقف شده و از آن زمان تا کنون مجدداً رونق خود را به دست نیاورده است.

صندوق  تراست بیت کوین Grayscale (GBTC) معمولاً یک فرم ۸-K را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به صورت هفتگی  ارائه می دهد، در حالی که آخرین   مقادیر خریداری شده خود از بیت کوین را نیز اعلام می کند. اما آخرین باری که چنین گزارشی ثبت شد، ۲۵ ژوئن بود، یعنی   زمانی که این شرکت موضوع خرید تقریبا ۲۰،۰۰۰ BTC را فاش کرد. بر اساس گزارش سه ماهه دوم خود، GBTC به طور متوسط ​​۵۷٫۸ میلیون دلار در هفته سرمایه گذاری می کرد.

شرکت grayscale خرید بیت کوین را متوقف کرد

سخنگوی Grayscale به  کوین تلگراف  اعلام کرد که توقف خرید BTC موقتی است و به دلیل وجود یک دوره  انتظار اداری  می باشد:

“یک دوره  انتظار اداری برای  عرضه خصوصی سهام Grayscale Bitcoin Trust وجود داشت. این    سهام Trust اکنون از جمعه ۱۰ ژوئیه ساعت ۴:۰۰ بعد از ظهر  مطابق با منطقه زمانی شرقی برای به اشتراک گذاشته شدن آماده است. “

در هر صورت، Grayscale از آن زمان تا کنون هیچگونه  شفاف سازی مربوط به SEC در مورد  مقادیر جدید  خریداری شده  از بیت کوین منتشر نکرده است.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3691
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد