بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : فرار رییس سابق نیسان با پرداخت رشوه بوسیله بیت کوین

مدیر سابق نیسان با پرداخت بیت کوین از ژاپن فرار کرد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 3 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 38 بازدید

به گزارش بیت رمز ، پرداخت رشوه بیت کوین : کارلوس گوسن – رئیس سابق شرکت نیسان كه در ماه دسامبر در ژاپن یک فرار ناگهانی از حصر خانگی انجام داد – مقداری ارز دیجیتال به ارزش نیم میلیون دلار به تیم  نجات دهنده خود پرداخت كرد.

به گفته دادستان های آمریکایی در یک بررسی پرونده در دادگاه، پسر گوسن با پرداخت رشوه بیت کوین ، ترتیب پرداخت وجهی به مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار را به صورت بیت کوین (BTC) از طریق  شرکت صرافی ارز دیجیتال مستقر در آمریكا یعنی Coinbase به پیتر تیلور – یكی از دو نفری كه به رئیس سابق نیسان در فرار از ژاپن كمك كرد – داده بود. تیلور  با همکاری پدرش، مایكل تیلور، که رهبر سابق  سبز کلاهان آمریکا بود، گوسن را در یك  کیف مربوط به دستگاه های موسیقی به طور غیر قانونی از ژاپن  خارج كرده و او را در انتقال از فرودگاه بین المللی  Kansai واقع در اوزاكا یاری نمودند.

مدیر سابق نیسان با پرداخت رشوه بیت کوین از ژاپن فرار کرد

بنا بر گزارش های منتشر شده، گوسن به دلیل خدمات مربوط به فرار خود از ژاپن و انتقال  به لبنان، که در آنجا تابعیت خود را تثبیت کرده است، در مجموع ۱٫۳۶ میلیون دلار به خانواده تیلور پرداخت نموده است. وجوه  مورد نظر از ژانویه تا ماه مه – پس از فرار  ناگهانی گوسن در ۲۹ دسامبر به صورت بیت کوین Bitcoin در قالب چندین قسط پرداخت شد. محققان ژاپنی اعلام کردند كه خود گوسن ۸۶۰،۰۰۰ دلار به عنوان بخشی از وجوه پرداختی اولیه   به یك شركت كه توسط پیتر تیلور اداره می شد، واریز كرده است.

خانواده تیلور از زمان دستگیری آنها در ماه مه که به درخواست دولت ژاپن انجام شد،  توسط ایالات متحده تحت بازجویی قرار گرفته اند. گوسن در حال حاضر در لبنان آزاد است، زیرا آن کشور با ژاپن هیچگونه توافقنامه استردادی امضا نکرده است.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3704
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد