بنر شماره 1

بیت کوین کش : یک نیکوکار ناشناس اقدام به توزیع بیت کوین کش در کالیفرنیا کرد

بیت کوین کش رایگان به صورت برچسب هدیه در سطح شهر پخش شد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 28 شهریور 1399
  • تعداد بازدید: 79 بازدید

یک نیکوکار ناشناس برای تشویق مردم به ارز دیجیتال بیت کوین کش ، اقدام به توزیع این ارز دیجیتال در کالیفرنیا کرد .

طبق یک پست که در وبلاگ Bitcoin Man of Bakersfield معروف به BMB نوشته شده است ، وی به طور انتخابی ۱۰۰ برچسب بیت کوین کش که دارای QR code است را در مناطق مختلف شهری چسبانده است.

وی به کوین تلگراف گفت: “بخشیدن ارز دیجیتال به افراد کمک می کند ، اما انگیزه واقعی این است که آگاهی را به روشی جالب و جالب گسترش دهیم.”

وی برای تشویق مردم برای ادامه شکار گنج ، سرنخ های مرموزی را به مکان های دیگر شامل “طلائی که به دنبال آن کشیش است” – اشاره به مجسمه برجسته شهر پدر فرانسیسکو گارس ، جایی که BMB بالاترین ارزش BCH را در آن قرار داده بود ، شامل می شود. هدیه ۵۰۰ دلاری

یکی از ساکن بیکرزفیلد ایندیانا لندن ، گفت که او برچسب را کشف کرده و برای اولین بار کیف پول را بارگیری کرده است ، علی رغم اینکه ابتدا فکر می کرد این محصول کلاهبرداری است.

وی گفت: “من چند برچسب در برنامه کیف پول بیت کوین خود را در مکان دیگری اسکن کردم و ۱۲۵ دلار در مجموع به حساب من اضافه شد.”

برچسب های هدیه ارز دیجیتال بیت کوین کش

BMB به یك شبکه خبری محلی ABC TV گفت كه وی انگیزه خود را برای ترویج راز دیجیتال در Bakersfield شروع کرده است تا مردم بتوانند از “كلاهبرداری بانك با ذخیره اندك” خودداری كنند و دیگران را در مورد “پول كاغذی كه هیچ چیز پشتوانه آنها نیست” آموزش دهند . دلرای که مرتب توسط فدرال رزور چاپ می شود .

خیرین بیت کوین کش ، که به طور معمول در خارج از کشور زندگی می کند ، گفت که برای ادامه این برنامه در شهر ۳۹۳،۰۰۰ نفری محلی اقامت خواهد داشت و در آینده برنامه ریزی برای بیش از ۲،۰۰۰ دلار خواهد داشت. BMB از طریق وبلاگ خود کمک های بیت کوین کش را می پذیرد. سوابق بلاکچین نشان می دهد کیف پول وی حاوی ۷٫۶۲ بیت کوین کش با موجودی تقریبی ۱،۷۸۱ دلار از زمان نوشتن این مقاله است.

اگرچه راجر ور ، طرفدار بیت کوین کش، یک کلیپ خبری از این کمپین را توییت کرد و Bitcoin.com نیز این داستان را انتخاب کرد ، BMB اظهار داشت که تلاش های او نه به سیستم عامل متصل است و نه منحصر به بیت کوین کش است. او گفت که مایل است بیت کوین و مونرو را هدیه دهد اما به دلیل هزینه های کم و اینکه می توانید از طریق Bitcoin.com برچسب های هدیه را چاپ کنید ، بیت کوین کش را انتخاب کرد.

“خوشحالم که این کار را با هر ۱۰ سکه برتر انجام می دهم.” او گفت. “هدف من این است که هرچه بیشتر ، چشمان بیشتری را به این موضوع جلب کنم “


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4114
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد