کاهش درآمد ماینرهای اتریوم پس از افت تراکنش های دیفای

کارمزد و درآمد ماینرهای اتریوم کاهش یافت
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 18 مهر 1399
  • تعداد بازدید: 410 بازدید

پس از کاهش تب و تاب پروتکل های دیفای ، کارمزد شبکه اتریوم کاهش یافت . این کارمزد پیش از این به ۱۱ دلار رسیده بود ، ولی هم اکنون به ۲ دلار کاهش یافته است .

براساس گزارش کمپانی Glassnode ماینرهای شبکه اتریوم دچار کاهش درآمد از ماینینگ خود شده اند . این درآمد از ۱۴ میلیون دلار به ۲ میلیون دلار رسیده است . درآمدی که ماینر های بابت کارمزد داشته اند ، از ۶۹ درصد به ۲۹ درصد کاهش پیدا کرده است .

افزایش کارمزد شبکه در هفته های گذشته درامد زیادی را عاید ماینرها کرده بود ، به طوری که در یک ساعت حدود پانصدهزار دلار برای این افراد درآمد داشته است .

در شهریور ماه ، درآمد ماینرها از کارمزد شبکه اتریوم حدود ۱۰۰ میلیون دلار بوده است .این درآمد مردادماه حدود سه میلیون دلار بوده است . که افزایش سه هزار درصدی محسوب می شود .

این افزایش در شبکه اتریوم به دلیل افزایش سرمایه و تراکنش در شبکه دیفای بوده است . ارزش این بازار به حدود ۹ میلیارد دلار رسیده بود .

مدیران شبکه اتریوم در صد هست که بتوانند کارمزد اتریوم را کاهش دهند . همچنین بتوانند عملکرد شبکه را به طرز چشمگیری افزایش دهند . این اقدام با به روز رسانی شبکه اتریوم به ورژن ۲ امکان پذیر است . نسخه دوم اتریوم تا چند ماه آینده رونمایی می شود .


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4210
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد