بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : دعوت از هکرها برای حمله به شبکه بلاکچین

دعوت شبکه بلاکچین elnord از هکرهای برای حمله به این شیکه
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 14 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 103 بازدید

شرکت مرتبط با  بلاکچین یعنی Elrond در طی تست  حساسیت انگیزشی که در آینده نزدیک ارائه خواهد شد، از هکر ها برای حمله به شبکه خود  دعوت کرده است.

طبق اطلاعیه ای که در تاریخ ۲ ژوئن منتشر گردیده است، تست  حساسیت تحریک شده  Elrond که در آینده نزدیک ارائه خواهد شد، شامل انواع مختلفی از حمله های گوناگون به این شبکه خواهد بود. بنیامین مینکو، مدیر عامل Elrond در گفتگو با کوین تلگراف چنین توضیح داد:

“هر چیزی که شبکه را  از بین می برد، تا زمانی که قانون یا حریم خصوصی گروه های مختلف شرکت کنندگان را زیر پا نگذاشته باشد، مجاز است. بنابر این   جلوگیری از ارائه خدمات سیستم،  ربودن پاداش، سرقت  ارز های دیجیتال،  دو بار خرج کردن،  استخراج  ارز های دیجیتال جدید و سایر موارد مشابه از جمله این اعمال هستند. – ما برای هر  اقدام موفق در جهت  انجام هر کدام از این کار ها پاداشی ارائه خواهیم داد. “

یک شبکه  بلاکچین به یک میدان نبرد سایبری تبدیل شده است

طبق این اطلاعیه، تست حساسیت مورد نظر مشاهده خواهد کرد که “شبکه آزمایشی  Elrond به یک میدان  نبرد مجازی  تبدیل خواهد شد.” این رویداد یعنی تشویق افراد به مشارکت در تست حساسیت  پیش از  راه اندازی شبکه اصلی یک جایزه شرط بندی شده ۴۰،۰۰۰ دلاری به دنبال خواهد داشت.

پس از  انجام این تست، شرکت کنندگان ۲۰،۰۰۰ دلار در قالب  سهام های بومی این شبکه، یعنی ERD Tokens دریافت  خواهند کرد. به علاوه، ۲۰،۰۰۰ دلار دیگر نیز به پاداش های ثابت برای اپراتور های مرتبط با شاخه  در بر گیرنده شبکه اصلی اختصاص می یابد  که در طول سال آینده در بین آنها توزیع خواهد شد.

مینکو  اظهار داشت که این تست حساسیت شامل چندین  شروع مجدد در شبکه های مختلف و همچنین چندین هارد فورک نیز خواهد بود. این رویداد در تاریخ ۴ ژوئن رخ خواهد داد و – پس از اتمام آن – آماده سازی های نهایی به منظور راه اندازی شبکه اصلی آغاز  خواهد شد:

“[این آزمون] آخرین و مهمترین مرحله  پیش از کاربرد شبکه اصلی Elrond است. از طریق آن، ما یک شبکه قوی و کارآمد را نشان خواهیم داد که منجر به راه اندازی این شبکه خواهد شد. این یک نقطه عطف قابل توجه است و  به محض گذشت ۱۵ روز از  آغاز به کار شبکه در یک محیط عالی TPS بدون مشاهده هر نوع وقفه، ما  متوجه خواهیم شد که  Elrond آمادگی  انجام فعالیت را دارا است. “


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2952
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد