اخبار ارز دیجیتال : خرید ملک در آنتالیا ، با بیت کوین

اخبار ارز دیجیتال : فروش آپارتمان در ترکیه و آنتالیا با بیت کوین و ارز دیجیتال
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 27 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 285 بازدید

یکی از شرکت های املاک در کشور ترکیه و شهر آنتالیا ، اعلام کرد که مشتریان می توانند با بیت کوین ، ملک مورد نظر خود را خریداری کنند .

طبق اطلاعیه ای در تاریخ ۱۵ ژوئن ، Antalya Homes اعلام کرد ، خرید املاک و مستغلات در ترکیه با ارز دیجیتال را در کشور ترکیه را به ثبت رسانده اند .

شرکت Antalya Homes اقدام به فروش املاک با ارز دیجیتال کرده است

این شرکت برای مقابله با ویروس کرونا و انجام معامله در املاک و مستغلات این خدمت جدید را وادار به نوآوری کرده است . شرکت Antalya Homes با ارایه تورهای مجازی و افزودن پشتیبانی از ارز دیجیتال در وب سایت خود ، آماده خدمت رسانی به مشتریان است .

رییس این شرکت Bayram Tekce گفت :

“برای فروش ویلا در آنتالیا ، تصاویری از خانه را با یک پهپاد ضبط کردیم و یک بازدید آنلاین را با مشتری انجام دادیم. سپس خریدار و فروشنده را در یک جلسه آنلاین جمع کردیم و مذاکرات نهایی شد. Antalya Homes انجام معامله را با ارز دیجیتال انجام داد. این فروش ، به ارزش [۱٫۲۵ میلیون دلار] ، و توسط بیت کوین در ترکیه انجام شده است . “

وب سایت Antalya Homes دارای بخش اختصاصی “پرداخت با بیت کوین” است که در آن ذکر شده است که این شرکت همچنین پرداخت های بیت کوین گلد ، لایت کوین ، بیت کوین کش ، ریپل ، استلار ، دلار تتر را پشتیبانی می کند .

استفاده از ارز دیجیتال در بازار املاک و مستغلات
پرداخت های ارز دیجیتال و بیت کوین ، معامله های املاک و مستغلات را تسهیل می بخشد . چنین پرداخت هایی یک نوآوری در دنیای املاک محسوب می شود .. برای مثال ، Ben Shoaul ، سرمایه گذار در املاک و مستغلات ، یک پنت هاوس را در منهتن و به قیمت ۱۵٫۳ میلیون دلار به فروش رسانده است .

بیت رمز : اخبار ارز دیجیتال

منبع : کوین تلگراف


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3234
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد