اخبار ارز دیجیتال : افزایش اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال در هند پس از تصمیم دادگاه هند

  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 12 تیر 1399
  • تعداد بازدید: 709 بازدید

به گزارش بیت رمز و به نقل از کوین تلگراف ، به دنبال تصمیم دیوان عالی هند ، اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال رو به افزایش است . مشاغل ارز دیجیتال نشان دادند که علاقه زیادی به ورود به بازار موبایل هستند .

به دنبال رای مثبت دیوان عالی کشور هند ، با توجه به فناوری بلاکچین ، توسعه دهندگان ارز دیجیتال در هند ، شروع به انتشار اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال همراه کردند . تصمیم دیوان قوانینی را که پیش از این بانکها از ارائه خدمات به بازرگانان و تجارتهای رمزنگاری منع شده بودند ، منتفی کرد.

اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال در هند افزایش پیدا می کند .

افزایش فزاینده در بازار ارز دیجیتال هند

شرکت B21 ، یک شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال است ، که به تازگی با توجه به این تغییرات ، برنامه پورتفوی سرمایه گذاری بلاکچین خود را راه اندازی کرده است . این کمپانیئ اظهار داشت ، اعلامیه دیوان عالی هند ، منجر به تجدید علاقه در سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال و افزایش حجم معامله های ارز دیجیتال در این کشور شده است .

در گفتگو با کوین تلگراف ، نیتین آگاروال ، بنیانگذار و مدیر B21 ، پیرامون تصمیم دیوان عالی کشور درباره پتانسیل بازار فناوری در هند اظهار داشت:

“این تصمیم در هند به ما کمک کرده است تا روی مشارکتها و بازاریابی در هند تمرکز کنیم ، زیرا می بینیم که جمعیت زیادی و باهوش در حال استفاده از تلفن های هوشمند هستند و همچنین یک طبقه بزرگ در حال ظهور سرمایه گذاران که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری هستند ، که قبلاً در دسترس نبود.”

آیا ارز دیجیتال در هند قانونی خواهد بود؟
بنیانگذار B21 اظهار داشت كه هند “بسیار” برای کمک به توسعه ارزهای دیجیتال و اکوسیستم نوظهور بلاکچین دارد.

با این حال و تصمیم دیوان عالی کشور در مورد ارزهیا دیجیتال در هند ، هنوز می تواند با چالش های آینده روبرو شود. کوین تلگراف ، در تاریخ ۱۲ ژوئن گزارش داد که وزارت دارایی هند ممنوعیت ورود ارزهای دیجیتال ، در شبه قاره هند را پیشنهاد داده است.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3518
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد