بنر شماره 1

  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 19 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 27 بازدید

به گزارش بیت رمز ، با روند صعودی قیمت بیت کوین کارمزد تراکنش های این ارز دیجیتال نیز با رشد خود ادامه داده است.

به نقل از میهن بلاکچین، میانگین کارمزد تراکنش های بیت کوین در روز پنج‌شنبه ۶.۵ ‌دلار بود. کارمزد تراکنش‌های بیت کوین با افزایش ۷ درصدی در هفته گذشته از ۶.۱ دلار به سطح کنونی رسیده است.

اما در ماه گذشته، این ارقام جالب‌تر بوده‌اند. میانگین کارمزد ارسال بیت کوین در تاریخ ۶ جولای فقط یک دلار بود که تاکنون افزایش ۵۴۳ درصدی را نشان می‌‌دهد.

افزایش هزینه ارسال بیت کوین احتمالا به دلیل افزایش قیمت اخیر این رمز ارز و افزایش استفاده از شبکه آن بوده است. قیمت بیت کوین در حال حاضر ۱۱,۷۱۴ دلار است. قیمت این کوین در یکی از بزرگترین روندهای صعودی سال‌های اخیر و تلاش‌های زیاد برای عبور از سطح ۱۰,۰۰۰ دلار، افزایش یافته است.

بخشی از افزایش قیمت بزرگترین رمز ارز از لحاظ ارزش بازار به دلیل آن است که سرمایه‌گذاران به دنبال دارایی‌های جایگزین هستند زیرا دلار آمریکا با کاهش ارزش مواجه است و برای سرمایه‌گذاران از جذابیت کافی برخوردار نیست.

خرید بیت کوین در روز یکشنبه بهترین موقعیت است

ارسال بیت کوین در گذشته ارزان بود. در واقع در تاریخ ۱۳ ژانویه سال گذشته، هنگامی که قیمت بیت کوین ۳۵۵۲ دلار بود، هزینه ارسال آن فقط ۱۸ سنت بود. اما با ورود سرمایه‌گذاران و شلوغ‌تر شدن این شبکه، کارمزد آن نیز افزایش یافت.

هنگامی که افراد بیشتری به ارسال بیت کوین می‌پردازند، هزینه انجام تراکنش به طور معمول بیشتر می‌شود. این موضوع بدان دلیل این که همگی می‌خواهند تراکنش آنها هرچه زودتر انجام شود، بنابراین شبکه محاسبه می‌کند که افراد تمایل دارند هزینه بیشتری به ماینرها بپردازند تا تایید تراکنش آنها در اولویت قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید : والت بیت کوین رابین هود بدون کارمزد انتقال رونمایی می شود

هنگامی که قیمت بیت کوین در دسامبر ۲۰۱۷ به ۲۰,۰۰۰ دلار رسیده بود، میانگین کارمزد تراکنش های آن نیز به ۵۵ دلار افزایش یافته بود.

از طرف دیگر اطلاعات اوراق مشتقه نشان می‌دهند که بیت کوین به زودی شاهد افزایش قیمت خواهد بود.

در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، اوراق مشتقه تاثیر بسزایی بر بازار بیت کوین نداشت. اما با پذیرش گسترده محصولات اوراق مشتقه نظیر قراردادهای آتی و آپشن‌ها توسط معامله‌کنندگان، تاثیر این بازارها بر قیمت بیت کوین افزایش یافت.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط یکی از معامله‌کنندگان، نرخ ورود سرمایه به بازارهای قراردادهای آتی بیت کوین پس از روند مثبت در هفته گذشته، اکنون ثابت مانده است.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3868
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد