اخبار ارز دیجیتال : نظارت بر خودپردازهای بیت کوین برای مقابله با پولشویی

مبارزه با پولشویی ارز دیجیتال و بیت کوین با خودپردازهای بیت کوین
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 14 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 792 بازدید

بیت رمز / اخبار ارز دیجیتال

کارشناسان پیش بینی می کنند که دستگاههای خودپرداز بیت کوین (إBatms) در سراسر جهان با مقررات سختگیرانه تری روبرو خواهند شد ، کشورهایی از جمله کانادا و آلمان در حال حاضر برای تشدید مبارزه با پولشویی در تلاش هستند.

گزارشی در تاریخ ۲ ژوئن از CipherTrace تخمین می زند که ۷۴٪ معامله های انجام شده از دستگاههای خودپرداز بیت کوین مستقر در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ انجام شده است. در این گزارش همچنین آمده است که ۸۸٪ از وجوه ارسال شده از دستگاههای خودپرداز ارز دیجیتال و بیت کوین در ایالات متحده آمریکا ، به صرافی های مجازی خارج از کشور منتقل شده است. این رقم طی سالهای اخیر رشد داشته و سالانه از سال ۲۰۱۷ دو برابر شده است.

در مصاحبه ای با Law360 ، جان جفری CipherTrace CTO پیش بینی کرد که BATM ها “تبدیل به یک نقطه تمرکز نظارتی” خواهند شد.

کانادا مقررات مربوط به دستگاههای خودپرداز بیت کوین را سخت تر می کند
گزارش CipherTrace دو روز پس از اعمال مقررات جدید در مورد کمپانی های كانادایی كه با ارزهای مجازی به عنوان تجارت خدمات پول (MSBs) كار می كنند ، منتشر شد.

فرانسیس پولیوت از بنیاد بیت کوین کانادا و تبادل رمزنگاری محلی بیت کوین توئیت کرد که قانون جدید عمدتا بر شرکتهایی که ارز دیجیتال را به صورت نقدی مبادله می کنند تأثیر می گذارد ، با استناد به اپراتورهای ATM بیت کوین که بیشترین تأثیر را دارد. اکنون اپراتورهای دستگاه خودپرداز بیت کوین موظف هستند کلیه معاملات به ارزش ۱۰۰۰۰ دلار کانادا یا بیشتر را گزارش دهند.

درآمد اصلاح شده جرم و جنایت (پولشویی) و قانون تأمین مالی تروریسم طی ژوئن سال ۲۰۱۹ و در پی فراخوان های شهردار ونکوور ، مبنی بر ایجاد ممنوعیت در کل دستگاه های خودپرداز بیت کوین در مورد نگرانی های پولشویی تصویب شد.

طبق گفته های CoinATMradar ، در حال حاضر ۷۷۸ دستگاه خودپرداز رمزنگاری در کانادا فعالیت می کنند – که تقریبا ۱۰٪ از ۷۹۵۸ پایانه در سراسر جهان است.

رگولاتورهای جهانی خودپردازهای ارز دیجیتال را هدف قرار می دهند
در ژوئیه سال ۲۰۱۹ ، پلیس اسپانیا پس از شناسایی یک باند محلی محلی که تقریباً ۱۰ میلیون دلار برای قاچاقچیان مواد مخدر کلمبیا با استفاده از BATM ها پولشویی کرده بودند ، به دستگاههای خودپرداز رمزپایه به عنوان نقطه کور ، در مقررات مبارزه با پولشویی (AML) اشاره کرد.

در ماه نوامبر سال گذشته ، خدمات درآمدی داخلی ایالات متحده (IRS) تحقیق در مورد استفاده های غیرقانونی از ارزهای دیجیتال را آغاز كرد و مسائل مالیاتی احتمالی ناشی از استفاده از دستگاههای خودپرداز و كیوسک های بیت کوین را برجسته كرد.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2943
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد