صرافی ارز دیجیتال باینانس در انگلیس از سایر رقبا پیشی گرفت

صرافی ارز دیجیتال باینانس بیشترین معامله های ارز دیجیتال در انگلیس را ثبت کرد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 18 مهر 1399
  • تعداد بازدید: 329 بازدید

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط شرکت داده Crypto مقایسه مستقر در انگلیس ، صرافی ارز دیجیتال باینانس از Huobi و OKEx پیشی گرفته است و با ۱۶۴٫۸ میلیارد دلار در ماه ، بزرگترین مبادله ارز دیجیتال در ماه سپتامبر است.

کمپانی Crypto مقایسه حجم معاملات در رده های بالاترین سطح را بررسی کرد و دریافت که باینانس حدود ۸ میلیارد دلار نسبت به نزدیکترین رقبای خود ، Huobi با ۱۵۶٫۳ میلیارد دلار و OKEx با ۱۵۵٫۷ میلیارد دلار ، حجم بیشتری دیده است. BitMEX با ماهانه ۵۶٫۴ میلیارد دلار در ماه سپتامبر در جایگاه چهارم قرار گرفت.

این ارقام نشان می دهد که BitMEX حتی قبل از اینکه مدیران آن به دلیل جلوگیری از پولشویی مجبور به استعفا شدند ، دچار مشکل شده بود. در صرافی بیتمکس بیشترین کاهش ماهانه از نظر درصد ۳۰٫۷٪ مشاهده شد.

Huobi ، OKEx و Binance حدود ۹۰٪ از حجم ارز دیجیتال سپتامبر بین آنها را تشکیل می دهند ، حتی با کاهش ماه به ماه ۱۷٫۵٪ به ۶۳۴٫۹ میلیارد دلار.

در این گزارش تأکید شده است که حجم معاملات روزانه در مبادلات ارز دیجیتال در ۳ سپتامبر با ۲۷٫۶ میلیارد دلار معامله به بالاترین میزان سالانه رسیده است. بالاترین رقم قبلی در سال ۲۰۲۰ در ۲۷ جولای ۲۷٫۱ میلیارد دلار تعیین شده بود.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4205
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد