بنر شماره 1

خرید بیت کوین در روز یکشنبه بهترین موقعیت است

خرید بیت کوین در روز یکشنبه بهترین موقعیت است
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 18 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 23 بازدید

به گزارش بیت رمز ، داده ها نشان می دهد عصر یک شنبه بهترین زمان خرید بیت کوین با تخفیف است.

همان طور که در جدول زیر مشاهده می کنید داده های تاریخی نشان می دهد بیت کوین در فاصله عصر یکشنبه تا صبح دوشنبه سود بیشتری به دست می دهد.

سود خرید بیت کوین در روزهای هفته

چندین دلیل برای این رفتار قیمتی در آخر هفته ها وجود دارد. اولین دلیل آن است که در آخر هفته ها حجم معاملات کاهش می یابد که این احتمال نوسان را افزایش می دهد. در واقع کاهش تعداد تریدرهای فعال باعث می شود بازار نسبت به رفتار نوسانی قیمت آسیب پذیرتر شود.

قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار می رسد

دلیل دوم این است که بازارهای سنتی مانند CME که به تسهیل معاملات بیت کوین کمک می کنند آخر هفته ها بسته هستند. در زمان بازگشایی این بازارها نوسان افزایش می یابد. به دلیل بسته بودن این بازارهای سنتی سرمایه گذاران باید تا بازگشایی آن در روز دوشنبه صبر کنند. بنابراین افزایش تقاضا در روز دوشنبه معمولا به ایجاد یک گپ قیمتی منجر می گردد.

طبق یک نظریه پذیرفته شده در بازار ارز دیجیتال، بازار بیت کوین پس از ایجاد گپ قیمتی برای پر کردن گپ بین بازار CME و بقیه بازار اقدام می کند. در نتیجه، معمولا در این حالت قیمت بیت کوین دچار تغییرات بیشتری نسبت به سایر روزهای هفته می شود.

به نقل از میهن سیگنال ، البته این احتمال نیز وجود دارد که این داده ها تصادفی باشند و دلیل اصلی تخفیف قیمت بیت کوین تنها کاهش حجم معاملات باشد.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3830
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد