بنر شماره 1

اخبار ارز دیجیتال : نگرانی سرمایه گذاران ارز دیجیتال شرکت AMFEIX

مشتریان AMFEIX نگران کلاه برداری بیت کوین هستند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 3 مرداد 1399
  • تعداد بازدید: 47 بازدید

یک کلاه برداری بیت کوین در راه است ؟ به گزارش بیت رمز سرمایه گذاران AMFEIX نگرانی های خود را در  خصوص درخواست های  برداشت فراوانی که در دست بررسی می باشند، مطرح می کنند

سرمایه گذاران به ما می گویند که در شرکت رمز ارزی که  زمانی  موفق و پر رونق بوده است، مشکلی پیش آمده است.

تعدادی از افرادی که در یک شرکت ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده بودند، ادعا می کنند که این شرکت در حال کلاهبرداری و فریب کاربران خود  می باشد.

صندوق مورد نظر AMFEIX نام دارد که وعده  درآمد های ماهانه  دارای بازده بالا را به کاربران خود داده و ظاهراً بیش از ۶۰ میلیون دلار بیت کوین (BTC) جمع آوری کرده است. در پایان ماه ژوئن،  کوین تلگراف شروع به دریافت ایمیل هایی از کاربران AMFEIX کرد که بودجه های خود را در این پروژه سرمایه گذاری کرده بودند.

این کاربران ادعا كردند كه تعداد زیادی درخواست  برداشت در دست بررسی وجود دارد كه از ماه مه سال ۲۰۲۰ به تأخیر افتاده است. آنها همچنین ادعا می كنند كه تیم پشتیبانی مرتبط با این پروژه در نحوه ارتباط با سرمایه گذاران  دچار ابهام و تردید بوده است.

یک منبع ناشناس  اسکرین شات هایی از مکالمات انجام شده با کارمندان  فرضی AMFEIX و همچنین  صفحات گسترده ای را در اختیار  کوین تلگراف قرار داد که به نظر می رسد از ادعا های مطرح شده توسط رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه این شرکت  به طور قانونی و بدون انجام هر گونه مخفیکاری کار نمی کند، پشتیبانی می نماید.

مشتریان این شرکت ارز دیجیتال ، نگران تکراری کلاه برداری بیت کوین در این پروژه هستند .

مشتریان AMFEIX نگران کلاه برداری بیت کوین هستند

لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=3695
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد