بنر شماره 1

چهلمین ایالت آمریکا به صرافی ارز دیجیتال باینانس پیوستند

چهلمین ایالت به صرافی باینانس در آمریکا پیوستند
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 26 شهریور 1399
  • تعداد بازدید: 71 بازدید

قانون جدید مالی در آمریکا ممکن است به صرافی ارز دیجتال باینانس اجازه دهد که بتواند تا سال آینده درهای خود را به روی همه ایالت های آمریکایی باز کند .

طبق توئیت ۱۵ سپتامبر مدیر عامل صرافی باینانس در ایالات متحده ، کاترین کولی ، بازار ارز دیجیتال به تازگی در ایالت جورجیا راه اندازی شده است که به کاربران امکان خرید ، تجارت و کسب دارایی های دیجیتال را می دهد.

حساب رسمی صرافی باینانس در ایالات متحده اظهار داشت: “ما امروز چهلمین ایالت خود را فقط یک هفته پس از تولد یک سالگی خود اضافه کردیم.” “۱۰۰٪ پوشش تمام ایالت ها هدف ما است.”

بیشتر بخوانید :خدمات مالی ایالت نیویورک مجوز ۸ واحد ارز دیجیتال برای معامله را صادر کرد

اضافه شدن جورجیا همراه با اعلام روز گذشته مبنی بر اینکه Binance US در آلاباما فعالیت خواهد کرد ، به این معنی است که در حال حاضر می توان از این صرافی در هر ایالت ایالات متحده استفاده کرد ، به استثنای آلاسکا ، کنتیکت ، هاوایی ، آیداهو ، لوئیزیانا ، نیویورک ، کارولینای شمالی ، تگزاس ، ورمونت ، و واشنگتن. براساس داده های اداره سرشماری ایالات متحده ، از سال ۲۰۱۹ تقریبا ۶۱ میلیون نفر بالای ۱۸ سال در این ایالت ها زندگی می کنند.

با این حال ، اعلامیه اخیر سازمان تنظیم مقررات ایالتی ممکن است برای شرکت هایی مانند Binance US عبور از مجوز در این ایالت ها را آسان تر کند و در عوض با یک آزمون واحد درخواست در بقیه ایالت ها را بدهد. کنفرانس ناظران بانک دولتی دستورالعمل هایی را برای شرکت های پرداخت که در ۴۰ ایالت یا بیشتر تجارت می کنند ، تعیین کرده است تا آنها را قادر به دریافت مجوز واحد برای فعالیت در سراسر کشور کند.

مشخص نیست که اگر شرکت نیاز به راه سنتی برای صدور مجوز داشته باشد ، برای به دست آوردن پوشش ۱۰۰ درصدی چه مدت طول می کشد. صرافی باینانس یک سال پیش به استثنای ۱۳ ایالت ، ثبت نام خود را برای کاربران ایالات متحده باز کرد و از آن زمان تنها سه ایالت را به این کشور اضافه کرده است که نشان می دهد این روند کند است. اما افزودن ایالت چهلم امروز بدان معنی است که اگر دستورالعمل های جدید در سال ۲۰۲۱ تصویب شود ، ممکن است به صرافی باینانس اجازه داده شود که به طور قانونی به عنوان مبادله ارز دیجیتال در سراسر کشور فعالیت کند


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4107
اشتراک گذاری:

بنر شماره 1

امکان ارسال نظر وجود ندارد