۲۰ هزار خرید با ارز دیجیتال یوان در وب سایت اینترنتی JD

20 هزار خرید اینترنتی با یوان دیجیتال در فروشگاه JD چین انجام شد
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 24 آذر 1399
  • تعداد بازدید: 303 بازدید

مردم چین حدود ۲۰۰۰۰ معامله را از طریق وب سایت فروش آنلاین JD.com در آزمایش یوان دیجیتال این کشور انجام داده اند.

به گزارش رسانه محلی گلوبال تایمز ، JD.com گزارش داد كه ۸۰٪ از شركت كنندگان متولد دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ از این بستر برای انجام معامله با ارز دیجیتال از عصر جمعه استفاده می كردند ، حداقل با یك معامله بزرگتر از ۱۵۲۷ دلار.

فروشگاه اینترنتی JD همچنین در شهر سوژو در جشنواره خرید “Double Twelve” ، یک جشنواره فروش در دنیای واقعی با پرداخت یوان دیجیتال انجام داد که در آن ، ۱۰ هزار مکان فیزیکی فروشگاه شرکت کردند .

در سوژو یکی از موارد زیادی است که ممکن است در سراسر چین برای آزمایش موارد استفاده برای ارز دیجیتال بانک مرکزی انجام شود. گفته می شود که دولت شهرداری این شهر تقریباً ۱۰۰۰۰۰ “پاکت قرمز” – یک روش سنتی ارائه هدایا در چین – به مبلغ ۳ میلیون دلار یوان دیجیتال در یک قرعه کشی برای ساکنان ، به آنها داده است. در ماه اکتبر ، شهر شنژن یک برنامه آزمایشی مشابه را برای تبلیغ ارز دیجیتال با بازده عمومی ۱٫۵ میلیون دلار تا ۵۰ هزار برنده قرعه کشی آغاز کرد.

اخبار ارز دیجیتال : ارز دیجیتال یوان چین در حال آزمایش در ۴ شهر

کائو یین ، مدیر عامل بنیاد دیجیتال رنسانس در شانگهای گفت: “در سال ۲۰۲۱ ، چین به دنبال سناریوهای بیشتری برای آزمایش یوان دیجیتال خواهد بود ، اما راه اندازی گسترده هنوز بعید است.” وی افزود که دولت چین احتمالاً آزمایشات کنترل شده را ادامه می دهد تا زمانی که مقامات اطمینان حاصل کنند که ارز دیجیتال با خیال راحت صادر می شود:

“ما فقط خودمان را داریم که می توانیم در این مورد با آن رقابت کنیم و نیازی به عجله نیست.”
بانک خلق چین برنامه های آزمایشی را برای یوان دیجیتال خود در ماه آوریل در شنژن ، چنگدو ، سوژو و خیونگان آغاز کرد. طبق گزارش ها ، از ماه نوامبر ، این برنامه ها بیش از ۴ میلیون معامله را پردازش کرده اند که مجموعاً حدود ۳۰۰ میلیون دلار بوده است.

از زمان آغاز آزمایش یوان دیجیتال ، بانک مرکزی اعلام کرده است که تعداد شهرهای آزمایشی را شامل پکن و تیانجین و همچنین استان اطراف هبی خواهد کرد. Cointelegraph در ماه آگوست گزارش داد که این بانک ممکن است ارز دیجیتالی را قبل از بازی های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ ، که قرار است در فوریه در پکن برگزار شود ، راه اندازی کند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=4227
منبع: کوین تلگراف
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد