اخبار ارز دیجیتال : راه اندازی توکن Emusic برای کمک با درآمد هنرمندان

اخبار ارز دیجیتال : توکن ارز دیجیتال ویژه موسیقی
  • توسط : مدیریت
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • زمان درج مطلب: 7 خرداد 1399
  • تعداد بازدید: 905 بازدید

شرکت Emusic برای کمک به هنرمندان EMUSic Token را برای کسب درآمد بیشتر راه‌اندازی کرد.

فروشگاه موسیقی دیجیتال eMusic توکن eMU خود را راه اندازی کرد تا به نوازندگان کمک کند ، تا حق امتیاز بیشتر و درآمد بیشتری کسب کنند.

طبق اطلاعیه ای که در تاریخ ۲۶ ماه مه توسط eMusic منتشر شد ، این شرکت با هدف ایجاد یک اکوسیستم موسیقی پایدار ، توکن خود را راه اندازی کرد. ارز دیجیتال eMU یک روش پرداخت است ، که به گونه ای طراحی شده است که به هنرمندان این پلتفرم اجازه می دهد ، حق امتیاز بیشتری را بدست آورند.

جریان شفاف حق الوکاله به هنرمندان
کوچ گفت که نشانه eMU یک مدل تجاری جدید ایجاد می کند که منجر به عادلانه تر شدن بودجه بین طرفداران ، هنرمندان و خدمات موسیقی می شود. سخنگوی eMusic به Cointelegraph گفت:

“Blockchain ما را قادر می سازد تا توزیع موسیقی را به طور غیر متمرکز انجام دهیم تا بتوانیم درآمد بیشتری را برای هنرمندان کسب کنیم و شفافیت بی نظیری در مورد استفاده و مصرف موسیقی فراهم کنیم. توکن EMU این امکان را برای ما فراهم می کند که تعدادی از ویژگی های مستقیم ، مانند پاداش فوری ، فروش کالا ، جمع آوری سرمایه و موارد دیگر را ارائه دهیم. “

توکن های ارز دیجیتال را می توان صرف موسیقی کرد و تضمین می شود که همیشه حداقل برای یک آهنگ کافی باشد. تعامل طرفداران بر روی سیستم عامل و انجام اشتراک گذاری موسیقی ،باعث اهدا توکن های موسیقی به عنوان پاداش می شود .

از این توکن ها می توان برای جمع آوری فعالیت های یک هنرمند مانند برگزاری تور و کنسرت های موسیفی استفاده کرد.

هنرمندانی که موسیقی خود را بر روی پلتفرم EMUارائه می دهند ۵۰٪ از درآمد حاصل از آنها را دریافت می کنند.

“خدمات عمده موسیقی برای مبلغ موسیقی را بر اساس سهم درآمدی پرداخت می کنند ، در حالی که پرداخت به هنرمندان براساس الگوی هر استفاده است. این بدان معناست که اگر شما به یک هنرمند در Spotify گوش می دهید و در ماه ۹/۹۹ دلار پرداخت می کنید ، Spotify هفتاد و پنج درصد را پرداخت می کند ، اما هنرمندان تنها بخش کمی از آن را می بینند. در وسط ، شما واسطه هایی مانند آژانس های مجموعه دارید که به طور جداگانه به هنرمندان پرداخت می کنند. “

eMusic که در سال ۱۹۹۸ راه اندازی شد ، به دلیل داشتن اولین وب سایتهایی که فروش ضبط موسیقی MP3 رایگان DRM را ندارد ، شناخته شده است. براساس وب سایت داده شرکت Owler ، این شرکت ۲۷۸ نفر را استخدام می کند و درآمد سالانه ۶۵٫۷ میلیون دلار دارد.

آیا ارزهای رمزنگاری شده صنعت موسیقی را متلاشی می کنند؟
بسیاری بر این باورند که دارایی های کریپتو امکان تغییر قابل توجهی در صنعت موسیقی را با توانایی خود در بریدن واسطه دارند. مشاور مستقل بازاریابی و مستقل روابط عمومی ، اریک دویل سال گذشته به Cointelegraph گفت:

وی گفت: “با توانایی دور زدن بخش اعظم سودآوری ، موسیقی دان ها و شنوندگان به طور یکسان شروع به جلب توجه خود به راه هایی می کنند که DLT می تواند صنعت را تغییر دهد. به عنوان مثال ، Tune.fm یک پلتفرم پخش موسیقی است که از cryptocurrency (نشانه JAM) استفاده شده توسط شبکه DLT Hedera Hashgraph استفاده می کند. JAM نوازندگان را قادر می سازد برای هر ثانیه از موسیقی پخش شده ، پرداخت های خرد را بطور خودکار دریافت کنند.


لینک مطلب :https://www.bitramz.com/?p=2804
اشتراک گذاری:

امکان ارسال نظر وجود ندارد